چرا باید سایت داشته باشیم

طراحی سایت

امروزه همه ی ما از اینکه چقدر سایت می تواند برای توسعه فعالیتمان کمک کند آگاه هستیم . اما شاید باز هم افرادی باشند که می خواهند بدانن چرا باید وب سایت داشته باشیم . پس در این مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با تاثیرات بسیار زیاد داشن وب سایت آگاه سازیم . پیشنهاد میکنم ادامه ی مطلب را از دست ندهید .

  • گسترش تجارت شما به سرتاسر کشور و حتی سرتاسر دنیا

وب سایت محدود به جا یا مکان و یا زمان خاصی نیست ؛ همه جا و همه زمان قابل دسترسی می باشد . در واقع با داشتن وب سایت شما می توانید تجارت و یا فعالیت خود را همیشه و در دید میلیونها مخاطب قرار دهید و در همه جا شناخته شوید . شبانه روزی جلوی دید کاربران باشید و فعالیت خود را گسترش دهید .

  • کم هزینه و کم دردسر

وقتی شما یک وب سایت داشته باشید فقط هزینه ای بابت طراحی خواهید داد و از آن به بعد دیگر تا ابد آن وب سایت مال شماست . یک بار هزینه ی تبلیغات را بدهید و همیشه در تبلیغ باشید . بهتر نیست ؟ برخلاف تبلیغات دیگر که زود گذر و به فراموشی سپرده می شوند ، وب سایت یک تبلیغ شبانه روزی در مقابل میلیونها مخاطب و با هزینه ای که فقط یک بار خواهید داد .

اگر فروشگاه فیزیکی دارید ، میدانید چرا با کاهش فروش روبه رو شده اید و این عمل تداوم دارد . علت گسترش بسیار فزاینده ی اینترنت است . دیگر مردم حتی برای خرید هم به بیرون نمی روند هم آنجا در داخل خانه محصولات مورد نظرشون را با مقایسه بسیار خوب و با قیمت های خوب خریداری می کنند . ( از دنیای مجازی و فروشگاه های اینترنتی )

  • اعتبار

بالا بردن اعتبار حرفه ی شما توسط وب سایت یکی دیگر از دلایل داشتن وب سایت می باشد.داشتن یک وب سایت اعتماد مشتری را به کسب و کار شما بهبود می بخشد و از کسب و کار شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت. و تصویر کلی کسب و کار خود را به عموم مردم بهتر جلوه خواهد داد و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان خود نسبت به سازمان و یا کسب و کار شما خواهد بود.

  • افزایش درآمد

خوب با این تعارفی که از مزایا داشتن وب سایت برای شما گفتیم به نظرم به خوبی متوجه شدید که داشتن وب سایت تجارت و درآمد شما را متحول خواهد کرد . روزانه میلیارد ها تومان در فضای اینترنت کسب درآمد می شود شما هم میتوانید جز این دسته از افراد باشید .

اینها فقط قسم کوچکی از مزایا داشتن وب سایت بود . امیدوارم شما هم به تجارت نوین بپیوندید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *