صفحه اختصاصی برنامه ی نطفه دات کام

طراحی برنامه اندروید

طراحی صفحه ی اختصاصی برای برنامه ی موبایلی وب سایت ها یکی از کارهایی است که شرکت های بزرگ برای آن ارج می نهند و البته این کار باعث افزایش اعتبار برنامه نیز می شود . ارومیه وب به عنوان حرفه ای ترین مرکز طراحی وب سایت و برنامه ی اندرویدی در ارومیه ، اینبار صفحه ی اختصاصی برنامه ی نطفه دات کام را پیاده سازی کرد . 

شما هم اگر دوست دارید در این دنیای پیشرفته کاری امروزه ، پیشرفت کنید ؛ وارد دنیای مجازی شوید . تا الان ۴۷ میلیون ایرانی از اینترنت استفاده میکنند و این یعنی یک فضای گسترده ی گسترش فعالیت . در این بین علاوه بر گسترش روز افزون وب سایت ها و رو آوردن مردم به این فضا ، بخش دیگری به سرعت در حال رشد است . گوشی های هوشمند ، بله دیگر کمتر کسی را مییابید که گوشی هوشمند نداشته باشد . برای این دسته از کاربران نیز راهکاری با عنوان برنامه های موبایلی است . یعنی شما با طراحی یک برنامه ی موبایلی این قسم از کاربران را نیز می توانید جذب خود کنید .

ارومیه وب با طراحی های حرفه ای خود و با تجربه های فروان و صد البته که رضایت صد در صدی مشتریان ارومیه وب ،شما می توانید برای شرکت یا کار و فعالیت خود برنامه ی اندرویدی داشته باشید و از این طریق کار خود را به دید میلیون ها مخاطب قرار دهید .  ارومیه وب این امکان رو برای اولین بار در شهر زیبای ارومیه به شما به ارمغان آورده است .

ارومیه وب اولین و تنها گروه برنامه نویسی اندروید در ارومیه می باشد . برنامه های تولیدی ارومیه وب در مارکت های اندرویدی قرار میگیرند .

انتخاب با شماست : پیشرفت یا پسرفت .

دنیای مجازی فرصتی شگفت انگیز است .

صفحه ی برنامه ی نطفه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *