درباره ی ارومیه وب

ارومیه وب به عنوان مرکز طراحی وب سایت در ارومیه ، از سال ۹۰ اقدام به طراحی وب سایت به همشریان عزیز ارومیه کرده است هر چند که تیم طراحی و برنامه نویسی ارومیه وب از سال های ۸۵ در این زمینه فعالیت می کنند و تجربه ی پروژه های بسیار زیاد و موفق در این زمینه، بر آن شد که از سال ۹۰ برای همشریان ارومیه خدمات طراحی وب سایت را انجام دهیم.
حضور در جشنواره ها و کسب موفقیت در این جشنواره ها، دریافت لوح تقدیرهای زیاد در زمینه طراحی وب سایت ،بخش کوچکی از افتخارات ارومیه وب می باشد. افتخارات بزرگ تر و بهتر ارومیه وب خدمت به هم وطنان محترم است و رضایت مندی شما از ما افتخاری است که ما به آن می بالیم.
ادعای برتری نمی کنیم اما بقدری به خود اطمینان داریم که مطمئنیم مشتریان ما از کار ما نهایت رضایت مندی را خواهند داشت .و این برتری را خود شما برای ما اطلاق می دهید .
ارومیه وب در پلیس سایبری یا همان پلیس فتا استان آذربایجان غربی و هم چنین ستاد سازماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد و فرهنگ ثبت شده است .

ارومیه وب در ابتدا با تخصص حرفه ای در طراحی و برنامه نویسی وب سایت آغاز به کار کرد اما امروز دیگر این امر فقط یکی از خدمات ارومیه وب است . طراحی نرم افزار های اندروید ، طراحی امورات گرافیکی ، تدوین و ساخت فیلم کوتاه و کلی خدمات دیگر نیز به خدمات کلی ارومیه وب افزوده شده است . برای موفقیت در پروژه باید از افراد متخصص آن پروژه استفاده کرد . همین امر باعث شده است که کیفیت کارهای ارومیه وب بسیار بالا باشد و خوب مردم به خوبی کیفیت بالا را درک می کنند و می دانند که پروژه های خود را به چه کسانی بسپارند .

انسجام ، انضباط ، دقت بسیار از جمله ی تفکراتی است که در ارومیه وب به خوبی جا افتاده . هر پروژه ی که ارومیه وب انجام میدهد هرچند پروژه های ریز و درشت ، باید این سه امر رعایت شود . علاوه بر طراحی های متفاوت و فوق العاده ی ارومیه وب ، برنامه نویسی که پشت هر وب سایت قرار داد بسیار پیشرفته و با دقت تمام و به صورت استاندارد صورت می گیرد .

طراحی وب سابت مسائل گوناگونی دارد از طراحی ظاهری گرفته تا برنامه نویسی و بهینه سازی و غیره . خوب درک درست از این موارد ، داشتن دانش بالا ، افرادی خلاق و نوآور ، روحیه تیمی بالا ، تجربه ی کاری ، همه و همه ویژگی هایی است که در ارومیه وب وجود دارد  و علت این که پروژه های ارومیه وب ماندگار میشود همین امر است . ما در زمینه ی کاری خود تخصص و تجربه ی فراوانی داریم و همین دلیل عامل موفقیت ارومیه وب است .

روند کاری ارومیه وب به صورت ساده در شکل زیر بیان شده است .

طراحی وب سایت